Vibe Therapy - Kulki gejszy - Fascinate

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1 zł.


787

Nowe

Podwjne kulki gejszy Fascinate są zaprojektowane w maksymalnieergonomicznysposb co symulujeefekt wibracji. Kuleczki są całkowicie wykonane z wysokiej jakościsilikonu medycznego(ABS Plastic) dzięki czemu sąbezpiecznedla użytkownika.Kulki gejszy to oczywiście kulki dopochwowe znane rwnież po inną nazwą, jakokulki Kegla.Na powierzchni kulek zostały zaprojektowanedodatkowe zd...

20 Przedmioty

44 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa wysyłka już od 250zł

Więcej informacji

Podwójne kulki gejszy Fascinate są zaprojektowane w maksymalnie ergonomiczny sposób co symuluje efekt wibracji. Kuleczki są całkowicie wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego (ABS Plastic) dzięki czemu są bezpieczne dla użytkownika.

 

Kulki gejszy to oczywiście kulki dopochwowe znane również po inną nazwą, jako kulki Kegla.

 

Na powierzchni kulek zostały zaprojektowane dodatkowe zdobienia, które przekładają się nie tylko na elegancki wygląd ale również dodatkowo działają stymulujące na ścianki waginy. Spraw sobie lub bliskiej osobie doskonałą terapię przeciwstresową.

 

Specyfikacja:

- całkowicie wykonane z silikonu medycznego z efektem wibracji

- wysoka jakość wykonania

- długość całkowita: 20,5 cm

- obwót kulek: 11,5 cm


Produkty powiązane

Przejdź do góry