Trenażer mięśni kegla - Imtoy Candy Kegel Trainer

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 61 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 61 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12 zł.


7100

Nowe

Personalny trenażer mięśni kegla.Bądź zdrowa i pewna siebie używając tego łączącego się bezprzewodowo ze smartfonem urządzenia.Dedykowana aplikacja śledzi progres ćwiczeń i wyznacza nowe cele do zdobycia i motywuje cię.Design opracowany by zwiększyć skuteczność działania i skrcić czas dochodzenia mięśni dna miednicy do lepszej kondycji.Krokiem pierws...

20 Przedmioty

611 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa wysyłka już od 250zł

Więcej informacji

Personalny trenażer mięśni kegla.

Bądź zdrowa i pewna siebie używając tego łączącego się bezprzewodowo ze smartfonem urządzenia.

Dedykowana aplikacja śledzi progres ćwiczeń i wyznacza nowe cele do zdobycia i motywuje cię.

 

Design opracowany by zwiększyć skuteczność działania i skrócić czas dochodzenia mięśni dna miednicy do lepszej kondycji.

 

Krokiem pierwszym jest rozpoznanie i obudzenie nieużywanych mięśni. To 4 fazy, każda z nich ma 3-15 minut. Poczujesz jak mięśnie miednicy budzą się i jak powraca ich elastyczność.

Poziom zaawansowany wprowadza do ćwiczeń chodzenie, przysiady, wspinanie się i zwiększa siłę mięśni ale także spala tłuszcz w udach i pasie.

Rekomendujemy ćwiczenie 2-3 razy w tygodniu po15 minut by zachować elastyczność i siłę a także zdrową kondycję.

 

Candy mają 33mm średnicy, co jest wymiarem odpowiednim dla większości kobiet.

Produkt wodoodporny, wykonany z silikonu klasy medycznej. Niesamowicie miękki, nie toksyczny, nie powoduje podrażnień, hypoalergiczny.

 

Praca jest tak cicha, że w zasadzie niesłyszalna.

 

Wbudowane czujniki ciśnienia zbierają dane płynące z pracy mięśni dostosowując program ćwiczeń. Każdy ruch jest analizowany i nagrywany a dane są transmitowane do aplikacji, która odpowiada za przetwarzanie ich, motywację i wytyczanie celów.

 

Ładowanie w specjalnym opakowanie, w jego trakcie zaś kulki poddawane są sterylizacji promieniami UV. Innowacyjna technika zabija ponad 270 rodzajów bakterii – wystarczy po użyciu opłukać Candy pod bieżącą wodą i włożyć do opakowania celem naładowania i sterylizacji.

 


Produkty powiązane

Przejdź do góry