Masażer - The Screaming O Toone Vibe Purple

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2 zł.


9639

Nowe

Affordable Rechargeable toone jest masażerem wyposażonym w dwa silniki. Jego dwoje uszu pracuję w tandemie by zapewnić wysokiej jakości intensywności pieszczoty. Każde z uszek dostarcza 20 programw za pośrednictwem jednostki Vooom, z czego 10 to prędkości jednostajne.Konstrukcja jest silikonowa, dość elastyczna, pozwalająca na precyzyjną stymulację końcwką lub też szeroko...

20 Przedmioty

110 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa wysyłka już od 250zł

Więcej informacji

Affordable Rechargeable toone jest masażerem wyposażonym w dwa silniki. Jego dwoje „uszu” pracuję w tandemie by zapewnić wysokiej jakości intensywności pieszczoty. Każde z uszek dostarcza 20 programów za pośrednictwem jednostki Vooom, z czego 10 to prędkości jednostajne.

 

Konstrukcja jest silikonowa, dość elastyczna, pozwalająca na precyzyjną stymulację końcówką lub też szeroko – całą powierzchnią.

 

Dzięki ładowanemu akumulatorkowi całość pracuje ok. godziny – na najmocniejszych ustawieniach. Masażer bardzo dobrze spisuje się w czasie gry wstępnej, jako dodatkowa stymulacja podczas seksu lub też jako przy masturbacji.

 

Ładowany masażer.

Dwa silniki dla mocniejszych pieszczot.

Lekko elastyczne „uszy”.

Głębokie wibracje.

20 programów wibracji, w tym 10 jednostajnej prędkości.

Wodoodporny.

Silikonowe pokrycie.

Ok 60min pracy na najszybszych ustawieniach.

Nie zawiera lateksu, ftalanów.


Produkty powiązane

Przejdź do góry