Prezerwatywy - Lelo HEX Condoms Original 3 szt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1 zł.


8619

Nowe

Świat się zmienia. A prezerwatywy nie. Aż do teraz. LELO HEX to nowe podejście do tematu kondomw, projekt, ktry zabrał aż 7 lat. Bez kompromisw co do bezpieczeństwa, wytrzymałości i przyjemności.Unikalna budowa oparta o strukturę heksagonw sprawia, że prezerwatywy leżą tak dobrze, jak robione ana miarę a przyjemność podczas intymnych chwil zwiększona jest dla obojga partner...

20 Przedmioty

42 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa wysyłka już od 250zł

Więcej informacji

Świat się zmienia. A prezerwatywy – nie. Aż do teraz. LELO HEX to nowe podejście do tematu kondomów, projekt, który zabrał aż 7 lat. Bez kompromisów co do bezpieczeństwa, wytrzymałości i przyjemności.

Unikalna budowa oparta o strukturę heksagonów sprawia, że prezerwatywy leżą tak dobrze, jak robione ana miarę a przyjemność podczas intymnych chwil zwiększona jest dla obojga partnerów.

HEX oferuje siłę, cienkie ścianki oraz wyraziste doznania bazując na budowie heksagonalnej. 350 połączonych ze sobą sześciokąt sprawiło, że prezerwatywa obejmuje członek delikatnie ale dając bezpieczeństwo i chroniąc. Gładziutka struktura zewnętrzna oraz lekka tekstura od środka; sieć z sześciokątów rozszerza się by idealnie dopasować na szeroki zakres penisów.

 

Materiał: lateks naturalny

Grubość: 0.045 mm

Szerokość: standardowa, 54mm

Długość: 180mm

Lekki środek zapachowy

Kolor naturalny

Ze środkiem nawilżającym, nie plemnikobójczym.


Produkty powiązane

Przejdź do góry