Masażer - The Screaming O Moove Remote Vibe Pink

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3 zł.


9641

Nowe

Affordable Rechargeable moove Remote to masażer z pilotem pozwalającym na zdalne sterowanie. Charakteryzuje się krągłą głwką oraz szyją, ktrą można zginać i łatwo manewrować by dosięgnąć intymnych miejsc w każdej pozycji.Napędzana jest silnym motorem Positive, ktry oferuje 20 programw pracy, w tym 10 o jednostajnej prędkości. Może być sterowany klasycznie lub zdal...

20 Przedmioty

149 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa wysyłka już od 250zł

Więcej informacji

 

Affordable Rechargeable moove Remote to masażer z pilotem pozwalającym na zdalne sterowanie. Charakteryzuje się krągłą główką oraz szyją, którą można zginać i łatwo manewrować by dosięgnąć intymnych miejsc w każdej pozycji.

 

Napędzana jest silnym motorem Positive, który oferuje 20 programów pracy, w tym 10 o jednostajnej prędkości. Może być sterowany klasycznie lub zdalnie, w tym drugim przypadku zasięg wynosi niemal 10 metrów. Wibrator jest ładowany, pracuje na najmocniejszych ustawieniach około godziny.

 

Łączy w sobie mocne wibracje, uniwersalną formę i atrakcyjną cenę.

 

Ładowany masażer.

Wyginana szyjka.

Głębokie wibracje.

20 programów wibracji i pulsacji.

Wodoodporny.

Silikonowe pokrycie.

Ok 60min pracy na najszybszych ustawieniach.

Nie zawiera lateksu, ftalanów.


Produkty powiązane

Przejdź do góry