Podręczny wibrator - The Screaming O Charged Positive Remote Control Strawberry

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3 zł.


9637

Nowe

Charged Positive Remote jest niedużym wibratorem typu bullet, ktry jest ładowany i zdalnie sterowany. Jego silnik zapewnia 20 programw pracy, z czego 10 o jednostajnej prędkości drgań.Sterowanie jest bezprzewodowe, z zasięgiem do około 10 metrw. Baza ładująca jest tak skonstruowana, że może być jednocześnie uchwytem do wibratora jest ona wtedy trzymana między palcami dłoni...

20 Przedmioty

149 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa wysyłka już od 250zł

Więcej informacji

Charged Positive Remote jest niedużym wibratorem typu bullet, który jest ładowany i zdalnie sterowany. Jego silnik zapewnia 20 programów pracy, z czego 10 o jednostajnej prędkości drgań.

 

Sterowanie jest bezprzewodowe, z zasięgiem do około 10 metrów. Baza ładująca jest tak skonstruowana, że może być jednocześnie uchwytem do wibratora – jest ona wtedy trzymana między palcami dłoni a wibrator leży wygodnie w jej wnętrzu. Taki sposób trzymania też jest bardzo wygodny i naturalny.

 

Stymulator łechtaczki.

Podręczny wibrator.

20 funkcji, w tym 10 prędkości.

Zdalnie sterowany.

Ładowany.

Materiał – plastik ABS z pokryciem PU.

Czas pracy – ok. 60min na najszybszych ustawieniach.

Nie zawiera lateksu, ftalanów.

Wodoodporny.


Produkty powiązane

Przejdź do góry