Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu Kategorii

[Prawo odstąpienia od umowy]

 1.       Kupujący mają prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny.
 2.       Termin odstąpienia od umowy upływa po 14 dniach od dnia, w którym Kupujący lub wskazana przez niego osoba trzecia weszłą w posiadanie rzeczy będącej przedmiotem umowy.
 3.       W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy Kupujący musi poinformować sklep internetowy Umilij.pl o tym zamiarze. Aby zgłosić zamiar odstąpienia od umowy Kupujący mogą skorzystać z dostępnego WZORU FORMULARZA. Zgłoszenie odstąpienia od umowy należy przesłać przed upływem terminu prawa do odstąpienia od umowy.
 4. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Do przesyłki dołącz również dowód zakupu (paragon lub Faktura VAT).
 5. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 6. Zwroty przyjmujemy tylko dla towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachu ( np. perfumy, kremy), nie pogniecionych w oryginalnym opakowaniu.
 7.      Produkty oferowane na stronie Umilij.pl są przedmiotami do stosowania intymnego i nie podlegają prawu zwrotu. W razie pytań należy skontaktować się z biurem obsługi klienta na stronie Umilij.pl/kontakt
 8. Zwracany towar wysyłasz na własny koszt. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

 

[Skutki odstąpienia od umowy]

 1.       W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy Sklep internetowy zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane płatności dotyczące transakcji od której Kupujący odstąpił nie później niż 30 dnia od dnia, w którym Kupujący poinformował Sklep internetowy o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
 2.       Zwrot płatności odbywa się przelewem na rachunek wskazany przez Kupującego.
 3.       Bezpośredni koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
 4.       Towar należy odesłać na adres: Który zostanie podany w trakcje składania reklamacji mailowo.
 5.       Rzeczy będące przedmiotem umowy należy odesłać niezwłocznie, a w szczególności nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował o decyzji skorzystania z prawa odstąpienia od umowy. Termin zostanie zachowany, jeśli rzecz zostanie odesłana przed upływem 14 dni.
 6.       Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.